Rejestracja
Forum KS Start Rymanów Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum KS Start Rymanów Strona Główna » Juniorzy

StartClub
..::Orlik Member::..

Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 10 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: 05 Maj 2008 09:04 Back to top

Iskra Przysietnica - START Rymanów: 4-2. W pierwszej połowie Start nie istniał ale w przerwie dostali solidna reprymende od trenera i w drugiej połowie widzieliśmy zupełnie inną drużyne. W pierwszej połowie nikomu nawet się nie chciało walczyć o piłke. Bardzo słaby środek pola (brak Łukasza Zimy). Po przerwie Start jednak pokazał że potrafi grać w piłke. Walczyli o każdą piłkę. Wygrywali pojedynki w środku pola. Niestety przy wyniku 3-2 Nikody nie wykorzystał karnego po którym odrazu poszła kontra i Start dostał bramke na 4-2. Niestety juniorzy nie mieli nawet jak "pograć" piłką bo płyta boiska w Przysietnicy była fatalna (jak zawsze). Obydwa gole strzelił K.Penar. Pierwszego po podaniu Nikodego a drugiego po asyście Zubika.