Rejestracja
Forum KS Start Rymanów Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum KS Start Rymanów Strona Główna » Juniorzy

StartClub
..::Orlik Member::..

Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 10 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: 01 Cze 2008 08:33 Back to top

Błękitni Jasienica Rosielna - START Rymanów: 0-8. START rozgromił gopodarzy którzy nie istnieli w tym meczu. Pierwszą bramkę po ładnym zgraniu piłki głową Zubika strzelił K.Penar. Następnie z rzutu wolnego bramke strzelił Zubik. Później po dobrym zagraniu Zubika, Nikody strzelił gola 3-0. Następnie bramkę strzelił K.Penar po zagraniu J.Penara. Później bramke strzelił Smoleń z podania Nikodego a następnie po raz kolejny na liste strzelców wpisał się K.Penar po zagraniu Smolenia. Gdy juz się wydawało że wynik nie ulegnie zmianie na strzał z odległości około 25 metrów zdecywodwał się Zubik. Piłka poleciła pod poprzeczke i Stary cieszył się z 8 bramki. Spotkanie mogło zakończyc się zdecydowanie wyższym rezultatem ale mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach. Było bardzo gorąco i dlatego należa się słowa uznania dla zawodników którzy chociaż po pierwszej połowie mieli już znaczną zaliczke nie spoczęli na laurach tylko dołożyli jeszcze kilka bramek po przerwie ale mogli dołożyć jeszcze kilka trafień jednak dogodne sytuacje marnowali K.Penar, Nikody, Zubik, Łoziński. Jednak jest to i tak imponujący wynik. Trzeba teraz liczyć na zgubienie punktów Targowisk i Dukli aby myśleć o awansie. Liczymy na zespoły które będą grały z z tymi drużynami.